Ankara Ümitköy’de Dans Eğitimi

Latino Dans Stüdyosu ile
Ümitköy’de “Hayatınızda Bir Dans Arası Verin”

Ankara Ümitköy’de, dans etmeyi seven ve dans öğrenmek isteyen herkes için muhteşem bir fırsat sunuyoruz. 2000 yılında açılan ve Ankara’nın en uzun süredir aktif Dans Okulu olan “Latino Dans Stüdyosu” Ümitköy’de 2017 yılında kapılarını açtı. Ümitköy şubemizde Profesyonel dans eğitmenleri tarafından verilen dans kursları ile, siz de Hayatınızda Bir Dans Arası Verebilirsiniz, keyifle dans etmeyi öğrenebilirsiniz.

Dans, insanlar arasında iletişimi kolaylaştıran ve keyifle zaman geçirmeyi sağlayan harika bir aktivitedir. Dans etmek, hem fiziksel hem de zihinsel açıdan birçok fayda sağlar. Dans, stresi azaltır, özgüveni artırır, sosyal becerileri geliştirir ve bedeni forma sokar. Dans eğitimi sadece beden hareketlerini öğrenmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sosyal becerilerinizi de geliştirir. Dans etmeyi seven insanlarla tanışma ve sosyalleşme şansı bulursunuz.

Ümitköy’deki dans kurslarımıza katılarak, birçok farklı dans tarzını öğrenebilirsiniz.
Şubemizde Salsa, Tango, Bachata, Kizomba, Lindy Hop, Hip hop, K-pop, Oryantal gibi birçok dans dersi eğitimi veriyoruz. Herkese ve her yaşa göre özel sınıflarımız vardır. Yetişkin dans kurslarımızın yanı sıra çocuk dans kursları ve 40 yaş üstü dans kursları yoğun olarak devam etmektedir.
Ayrıca Düğün Dansı Dersleri düğününüze renk katabilirsiniz. İlk Dans dersi dışında arkadaşlarınızla birlikte Zeybek veya Halk Dansları  paketleri alarak düğününüzü görsel bir şova da dönüştürebilirsiniz. Düğün dansı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Eğer siz de Ümitköy’de veya Çayyolu’nda yaşıyorsanız, Ankara Latino Dans Stüdyosu’nun Ümitköy şubesi, dans tutkunları için doğru adres. Yenilenen ve büyüyen stüdyomuzda yeni açtığımız kocaman salonumuz dışında, 2 salonumuz daha bulunmaktadır. Stüdyomuzun üst katında bulunun kafe alanımız ve stüdyomuza özel bahçemiz ile siz değerli dans severlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
Ümitköy Dans Stüdyomuz, Çayyolu’na çok yakındır. Ümitköy metrosuna yürüyerek 14 dakika, Galleria AVM’ye yürüyerek 8 dakika mesafededir. Ana caddeden geçen dolmuş ve otobüsler ile de ulaşım imkanları bulunmaktadır. Ulaşımın çok rahat olduğu stüdyomuzda park sorunu bulunmamaktadır. Stüdyoya Ulaşım bilgileri için tıklayınız.

İlk defa dansa başlayacaklar için sıklıkla başlangıç seviye dans derslerimiz açılıyor. Branşa göre haftada bir ana ders, pratik ve dans gecesi düzenliyoruz. Böylelikle haftanın 2-3 günü dans edebilir. Ayrıca, Tunalı şubemizdeki pratik ve dans gecesi imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

📢TUNALI ve ALTIN ORAN’da şubelerimiz olduğunu biliyor musunuz?

Ankara Latino Dans Stüdyoları, dans eğitimi konusunda 23 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel eğitmenlerden oluşmaktadır. Stüdyomuzda grup dersleri dışında, bireysel veya çift olarak, eğitmenlerimiz ile 1’e1 özel ders imkanı bulunmaktadır. Hızlı öğrenmek ya da üst seviyedeki dans derslerine katılmak isteyenlerin özel dans derslerini tercih ederler. Çift ya da bireysel olarak özel dans dersi alabilirsiniz.


Salon Kiralama imkanımız bulunmaktadır. Dans çalışmaları, dans dersleri, etkinlikler, konferanslar ve toplantılar için Ümitköy şubemizde salon kiralayabilirsiniz. Salon Kiralama ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Ümitköy’deki dans kurslarımıza katılarak, siz de “Hayatınızda Bir Dans Arası Verin”. Hayatınıza renk katacak ve keyifle zaman geçireceksiniz. Bizimle birlikte dans etmek, Latino Dans Stüdyolarının nezih, eğlenceli ve sosyal ortamına katılmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın ve derslerimiz hakkında bilgi alın.

Ümitköy’de Yeni Dans Sınıfları

Yeni Açılan Sınıflar için lütfen arayınız