Ankara Tunalı’da Dans Eğitimi

Latino Dans Stüdyosu ile
Tunalı’da “Hayatınızda Bir Dans Arası Verin”

Ankara Tunalı’da, dans etmeyi seven ve dans öğrenmek isteyen herkes için muhteşem bir fırsat sunuyoruz. 2000 yılında açılan ve Ankara’nın en uzun süredir aktif Dans Okulu olan “Latino Dans Stüdyosu” ana şubesi Tunalı, Tunus caddesinde eğitim vermeye devam ediyor. Tunalı şubemizde Profesyonel dans eğitmenleri tarafından verilen dans kursları ile, siz de Hayatınızda Bir Dans Arası Verebilirsiniz, keyifle dans etmeyi öğrenebilirsiniz.

Dans, insanlar arasında iletişimi kolaylaştıran ve keyifle zaman geçirmeyi sağlayan harika bir aktivitedir. Dans etmek, hem fiziksel hem de zihinsel açıdan birçok fayda sağlar. Dans, stresi azaltır, özgüveni artırır, sosyal becerileri geliştirir ve bedeni forma sokar. Dans eğitimi sadece beden hareketlerini öğrenmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sosyal becerilerinizi de geliştirir. Dans etmeyi seven insanlarla tanışma ve sosyalleşme şansı bulursunuz.

Tunus caddesindeki dans kurslarımıza katılarak, birçok farklı dans tarzını öğrenebilirsiniz.
Şubemizde Salsa, Tango, Bachata, Kizomba, Lindy Hop, Hip hop, K-pop, Oryantal gibi birçok dans dersi eğitimi veriyoruz. Herkese ve her yaşa göre özel sınıflarımız vardır. Yetişkin dans kurslarımızın yanı sıra çocuk dans kursları ve 40 yaş üstü dans kursları yoğun olarak devam etmektedir.
Ayrıca Düğün Dansı Dersleri düğününüze renk katabilirsiniz. İlk Dans dersi dışında arkadaşlarınızla birlikte Zeybek veya Halk Dansları  paketleri alarak düğününüzü görsel bir şova da dönüştürebilirsiniz. Düğün dansı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Ankara Latino Dans Stüdyosu’nun Tunalı şubesi, dans tutkunları için 2000 yılından bu yana vazgeçilmez ve doğru adres. Yenilenen ve büyüyen stüdyomuz toplamda 6 dans salonundan ve 2 kattan oluşmaktadır. Stüdyomuzun ofis katında bulunun kafe alanımız ve üst katta bulunan bekleme alanımız ile siz değerli dans severlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
Tunus caddesi Dans Stüdyomuz, Kızılay’a ve Kuğulu Park’a çok yakındır. Kızılay metrosuna yürüyerek 20 dakika, Kuğulu Parka yürüyerek 8 dakika mesafededir. Kuğulu park ve Meclis duraklarından geçen otobüsler dışında Tunalı’dan geçen otobüsler ile de yürüyerek kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esat Dörtyoldan geçen dolmuşlar ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Araç ile gelecekler için caddeye park etmek ücretsiz olsa da yakın çevrede bulunan otoparkları kullanabilirsiniz. Stüdyomuza ait park yerimiz bulunmamaktadır.

İlk defa dansa başlayacaklar için sıklıkla başlangıç seviye dans derslerimiz açılıyor. Branşa göre haftada bir ana ders, pratik ve dans gecesi düzenliyoruz. Böylelikle haftanın 2-3 günü dans edebilir. Ayrıca, Ümitköy şubemizdeki pratik ve dans gecesi imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Ankara Latino Dans Stüdyoları, dans eğitimi konusunda 23 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel eğitmenlerden oluşmaktadır. Stüdyomuzda grup dersleri dışında, bireysel veya çift olarak, eğitmenlerimiz ile 1’e1 özel ders imkanı bulunmaktadır. Hızlı öğrenmek ya da üst seviyedeki dans derslerine katılmak isteyenlerin özel dans derslerini tercih ederler. Çift ya da bireysel olarak özel dans dersi alabilirsiniz.


Salon Kiralama imkanımız bulunmaktadır. Dans çalışmaları, dans dersleri, etkinlikler, konferanslar ve toplantılar için Tunalı şubemizde salon kiralayabilirsiniz. Salon Kiralama ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Tunus caddesindeki dans kurslarımıza katılarak, siz de “Hayatınızda Bir Dans Arası Verin”. Hayatınıza renk katacak ve keyifle zaman geçireceksiniz. Bizimle birlikte dans etmek, Latino Dans Stüdyolarının nezih, eğlenceli ve sosyal ortamına katılmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın ve derslerimiz hakkında bilgi alın.