Çocuk Kursları

Dans Kursları

0-3 YAŞ ARASI: Ders almak için henüz erken siz en iyisi ona bol bol müzik dinletin ve
kendi kendine dans etmeye teşvik edin. Mesela birlikte dans edin, dans gösterileri izlettirin
3-4-5 YAŞ MİNİK BALE: Bu yaşlarda BALE derslerini kız-erkek tüm çocuklarımıza öneriyoruz. Hem vücut gelişimleri açısından hem de dans disiplinine alışmaları açısından oldukça etkilidir. Haftada 1 vea 2 saat oyunlarla renklenen ve eğlenceli geçen bu derslerde minik dansçı adaylarının dansı sevmeleri, eğitim sürecine alışmaları ve vücut gelişimlerini desteklemek ilk hedefimizdir.
4-5 YAŞ DANS: Haftada 1 saat dersten oluşan bu programla çocuklarımızın Dans Sporu (Standart ve Latin Amerikan dansları) branşının ritm, koordinasyon, müzikalite, iletişim becerilerini geliştiren zengin içeriği ile dansla tanışıp uzun bir yolculuğa keyifle başlaması hedeflenmektedir.
6 YAŞ ve ÜZERİ KLASİK BALE: Çocuklar klasik bale eğitimlerinde hem temel dans eğitimlerini (duruş, denge, estetik, koordinasyon vb.) alırken hem de bu köklü branşın güzel ve faydalı yanları ile tanışıyorlar. Çocuklarımız devam ettikleri süreç boyunca kademe kademe bir üst seviyeye geçerek ilerleyen dönemlerde konservatuar ve RAD sınavlarıa yönlendirilmekte ya da hobi amaçlı eğitimlerine devam edebilmektedir.

6-12 YAŞ ARASI DANS PROGRAMLARIMIZ: 6-8 ve 9-12 yaş gruplarından oluşan sınıflarımızda çocuklarımız Dans Sporu(Standart ve Latin Amerikan Dansları), Hiphop, Temel Dans eğitimini içeren Latino’nun uzun yıllar neticesinde geliştirdiği “Çoklu Dans Eğitimi” programımıza başlayabilmektedir.
Detaylı bilgiyi cocukkursu.com adresimizden alabilirsiniz.

Müzik Kurslarımız

Latino’da hem çocuklar hem de yetişkinler enstrüman dersleri alabilmektedir. Derslerimiz ilgili
müzik odalarımızda branş eğitmenimiz eşliğinde bire bir (özel ders) olarak yapılmaktadır.
Enstrüman Ders Seçenekleri;
-Gitar
-Piyano
-Nefesli Çalgılar (flüt,klarnet vb.)
-Bateri
**Derslerimiz bire bir “ÖZEL DERS” olarak yapılmaktadır.
**Ders saatleri karşılıklı programlanmaktadır.
**Ders süresi 1 saattir.
**Gitar ve nefesli çalgılar dersleri için enstrüman getirilmesi gerekmektedir, diğer branşlarda okulumuzdaki enstrümanlar kullanılmaktadır.
Detaylı bilgiyi cocukkursu.com adresimizden alabilirsiniz.