LTN Dance

Hiphop, K-Pop, Open Style, High Heels ve Daha Fazlası

Serbest Stil ve Popüler Dansların En Yeni Trendleri

LTN Dance, Latino Dans Stüdyosu’nun alt markası olarak bireysel, serbest stil popüler dansları içeren zengin bir içeriğe sahiptir. LTN Dance’ta Hiphop, K-pop, Open Style, High heels gibi popüler dans türlerinin yanı sıra Modern Dans, Yetişkin Bale, Break Dance ve Movement dersleri de yer almaktadır. Tunalı ve Ümitköy’de şubelerimiz bulunmaktadır.

Hiphop Dersleri

Hiphop derslerimi ile öğrenciler popüler müzikler ile dans ederken aynı zamanda Hiphop kültürüne adım atarlar. Bu derslerde, Locking, House, Poppin, Dancehall, Lite feet gibi teknik branşların yanı sıra Hiphop dansının temel adımları da öğretilir. Hiphop dersleri yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılır. Seviyeler arasında geçişler yapılabilmektedir. Derslerimiz, öğrencilerin dans teknik becerilerini ve özgüvenini arttırırken aynı zamanda fitness düzeylerini de yükseltir.

K-Pop Dersleri

K-pop derslerimiz, en popüler K-pop gruplarının koreografileri ile dans etmek isteyenlerin tercih ettiği kursardan. Bu derslerde, öğrenciler Kpop dansına adım atar ve popüler grupların koreografilerini öğrenirler. K-pop sınıfında, çocuklar için ayrı sınıflarımız da mevcuttur.

Open Style Dersleri

Open Style derslerimiz, Street Jazz, Jazz Funk, Modern, Hiphop, Afro, Dancehall, Whacking, Vogue gibi daha birçok dansın karışımını içeriyor. Bu derslerimizde, becerilerinizi dengelemeyi ve gerçekten karmaşık hareketlerde ustalaşmayı öğreneceksiniz. Şarkı kısıtlamamız da olmadığı için Pop, R&B, Rap, Latin vb. bir çok şarkıda yoğun tempolu dersler sizi bekliyor. Open style, hem maskülen hem feminen sınırları olmayan özgür bir dans türüdür.

High Heels

High heels, yüksek topuklu ayakkabılar ile yapılan bir dans türüdür. High heels derslerimizde ise, öğrencilerin feminen ve güçlü bir stile sahip olmalarını sağlarız.

LTN Dance markamız, bireysel serbest stil dansları sevenler için en doğru adres. Derslerimiz, öğrencilerin dans tutkusunu keşfetmelerini ve en iyi performanslarını sergilemelerini sağlar. Hemen kaydolun ve LTN Dance dünyasına adım atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi dans türlerinde eğitim veriyorsunuz?

LTN dance olarak, Hiphop, K-Pop, Open Style, High Heels, Modern ve Çağdaş Dans, Break Dans, Yetişkin Bale ve Movement derslerimiz mevcuttur. Bunun dışında Latino Dans Stüdyolarımızda Salsa, Bachata, Tango, Lindy Hop, Kizomba, Dans Sporu(Latin ve Standart Salon Dansları), Zumba, Pilates, Halk Oyunları, Düğün Dansları, Çocuk Dans kursları ve Senyör(40+ yaş) Dans kurslarımıza katılabilirsiniz.

Derslere katılmak için daha önce dans etmiş olmak gerekir mi?

Hayır. Dans dersleri programlarımız hiç dans etmemiş kişilere uygun olarak tasarlanmıştır. Eğer daha önce dans eğitimi aldıysanız seviyenize uygun sınıflara yönlendirme yapabiliriz.

Derslere nasıl kayıt yaptırılır?

Derslere kayıt olmak için stüdyolarımıza gelmeniz gereklidir. 18 yaş altındakiler ilk kayıt sırasında velisi ile gelmelidir.

Gösteriler yapıyor musunuz?

Evet. Her sene stüdyo etkinliklerimizde, şehir içi ve şehirdışı festivallerde gösteriler yapıyoruz. Gösteriler için ekstra çalışmalar yapılabiliyor. Gösterilere katılım zorunlu değildir.

Ücretsiz deneme dersiniz var mı?

Stüdyolarımızda deneme dersi uygulamamız yoktur. Fakat tek derslik ödeme yaparak derslere katılabilirsiniz.

Kurs Ücretleri ne kadar?

LTN dance derslerine katılmak isteyenler için kurs fiyatlarımız ders programına, ders süresine ve dansa göre değişmektedir. Güncel fiyat bilgisi ve program için lütfen size uygun şubemizi arayınız. Kayıt işlemleri için stüdyomuza gelmeniz gerekmektedir. 18 yaşından küçükler kayıt işlemi için velisi ile gelmelidir

Hiphop Kursu

Hiphop derslerinde seviyeler neler?

Hiphop Academy programımızda seviyeler Beginner, Beginner+, Pre Intermediate, Intermediate, Pre Advance, Advance, CU Class, Mentorship Class olarak ayrılmaktadır.

Hiphop derslerinde yaş grupları nelerdir?
  • 7-10 Yaş arası için “LTN Kids”
  • 11-14 yaş arası için “Hiphop Jr.”
  • 15-20 Yaş arası için “Hiphop Academy”
  • 20 Yaş üstü için “ Hiphop Adult”
Yaşım büyük Hiphop derslerine katılabilir miyim?

Tabii ki yetişkinlere(20 yaş ve üzeri) özel “Hiphop Adult” sınıfımıza katılabilirsiniz. Merak etmeyin sizin yaşınızdakiler de Hiphop yapabilir😊

Çocuklar için Hiphop dersleriniz var mı?

Evet. 7 yaş ve üzerindeki herkese uygun programlarımız var. 7-10 yaş arası için ”LTN Kids”, 11-14 yaş arası için “Hiphop Jr.” sınıflarımız bulunmaktadır.

Hiphop derslerinde kafanızın üstünde mi dönüyorsunuz?

Hayır 😊 İlk olarak kafa üstü dönmeler Hiphop değil, Break danstadır. Fakat Break dans derslerinde de başlangıçta kimse kafasının üstünde dönmüyor merak etmeyin.

Hiphop Dansı ne kadar sürede öğrenilebilir?

Aslında ilk dersten itibaren dans etmeye başlıyorsunuz. Daha sonrasında farklı teknikler, farklı tarzlar ve farklı koreografiler ile dansınızı geliştiriyorsunuz.

Yarışmalara katılıyor musunuz?

Evet. Uluslararası yarışmalara ve federasyonumuzun düzenlediği yarışmalara bireysel, Duo ve grup kategorilerinde katılıyoruz.

Hiphop Kursu Ücretleri ne kadar?

LTN dance derslerine katılmak isteyenler için kurs fiyatlarımız ders programına, ders süresine ve dansa göre değişmektedir. Güncel fiyat bilgisi ve program için lütfen size uygun şubemizi arayınız. Kayıt işlemleri için stüdyomuza gelmeniz gerekmektedir. 18 yaşından küçükler kayıt işlemi için velisi ile gelmelidir

K-Pop Kursu

K-Pop Gruplarının Danslarını nasıl öğrenebilirim?

K-Pop gruplarının danslarını kurslarımıza katılarak öğrenebilirsiniz. Kurslarda eğitmenimiz sizlere en temelden başlayarak dansları öğretecek.

Çocuklar için K-pop dersleriniz var mı?

Evet çocuklar için K-pop sınıflarımız mevcut.

Hangi K-pop Gruplarının danslarını / koreografilerini yapıyorsunuz?

Mümkün olduğunca her grubun danslarını yapmaya çalışıyoruz. En güncel ve en popüler olanları derslerde öğretiyoruz.

K-pop Dans Kursu Ücretli mi?

Stüdyolarımızda tüm dans kursları ücretlidir.

K-pop Kursu Ücretleri ne kadar?

LTN dance derslerine katılmak isteyenler için kurs fiyatlarımız ders programına, ders süresine ve dansa göre değişmektedir. Güncel fiyat bilgisi ve program için lütfen size uygun şubemizi arayınız. Kayıt işlemleri için stüdyomuza gelmeniz gerekmektedir. 18 yaşından küçükler kayıt işlemi için velisi ile gelmelidir

Hangi şubelerde ders veriyorsunuz?

Tunalı(Tunus cad.), Ümitköy ve Altın Oran’da şubelerimiz var.

High Heels Dans kursuna herkes kayıt olabilir mi?

Evet kayıt olabilirsiniz. Bu dans ilginizi çekiyorsa topuklu ayakkabılarınızı alın gelin 😊

ÖZGE ÇALTAKOĞLU WORKSHOP İÇİN TIKLAYINIZ!